Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Description
es: Descripción

en: Yes
es: Sí

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: Separator
es: Separador

en: Option
es: Opción
