Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Field
ka: ველი

en: Separator
ka: გამყოფი
