Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Option
lv: Iespēja
