Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Views
mr: याद्या
