Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन
