Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Separator
oc: Separador
