Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Description
pl: Opis

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Option
pl: Opcja
