Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Description
pt: Descrição

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Field
pt: Campo

en: Separator
pt: Separador

en: Option
pt: Opção
