Views Merge Rows (8.x-2.3) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Field
ur: فیلڈ

en: Views
ur: ویوز
