Views migration from Drupal 6 or 7 to Drupal 9 (1.1.9) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: core
et: tuum

en: Views
et: Vaated

en: name
et: nimi

en: Insert a view inside an area.
et: Sisesta vaade alasse.

en: -Select-
et: -Vali-
