Views migration from Drupal 6 or 7 to Drupal 9 (1.1.91) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: description
fi: kuvaus

en: View to insert
fi: Sisällytettävä näkymä

en: The view to insert into this area.
fi: Tälle alueelle sisällytettävä näkymä

en: Inherit contextual filters
fi: Periytä kontekstiriippuvaiset suodattimet

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
fi: Mikäli valittuna, tämä näkymä saa samat kontekstiriippuvaiset suodattimet kuin isäntänsä.

en: Recursion detected in view @view display @display.
fi: Rekursio löydetty näkymässä @view ruudussa @display.

en: Insert a view inside an area.
fi: Syötä näkymä tälle alueelle.

en: -Select-
fi: -Valitse-
