Views migration from Drupal 7 to Drupal 9 or Drupal 10 (1.2.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: View to insert
bo: འཇུག་དགོས་པའི་མཐོང་རིས

en: The view to insert into this area.
bo: གནས་འདི་རུ་འཇུག་དགོས་པའི་མཐོང་རིས།

en: Inherit contextual filters
bo: འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་རྒྱུན་འཛིན་བྱེད་པ

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
bo: གལ་སྲིད་བདམས་ཚེ། མཐོང་རིས་འདིས་མ་ཁོངས་དང་འདྲ་བའི་འབྲེལ་ཡོད་ནང་དོན་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་འཐོབ་ངེས།

en: Insert a view inside an area.
bo: གནས་ཁུལ་དུ་མཐོང་རིས་ཤིག་འཇུག་པ
