Views migration from Drupal 7 to Drupal 9 or Drupal 10 (1.2.3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: name
da: navn

en: description
da: beskrivelse

en: View to insert
da: View som skal indsættes

en: The view to insert into this area.
da: Viewet som skal indsættes i dette område.

en: Inherit contextual filters
da: Arv kontekstuelle filtre

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
da: Brug de samme kontekstuelle filtre som det overordnede view.

en: Recursion detected in view @view display @display.
da: Rekursion opdaget i view @view display @display.

en: Insert a view inside an area.
da: Indsæt et view i et område.

en: -Select-
da: -Vælg-
