Views migration from Drupal 7 to Drupal 9 or Drupal 10 (1.2.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Views
fa: نماها

en: tag
fa: برچسب

en: name
fa: نام

en: description
fa: توضیحات

en: Inherit contextual filters
fa: به ارث‌بری فیلترهای زمینه‌ای

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
fa: اگر تیک خورده باشد، این نما همان فیلترهای زمینه‌ای را دریافت می‌کند که والد آن دریافت کرده است.

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-
