Views migration from Drupal 7 to Drupal 9 or Drupal 10 (1.2.6) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: View to insert
ar: الرؤية المراد إدراجها

en: Inherit contextual filters
ar: وراث مرشحات السياق

en: Recursion detected in view @view display @display.
ar: تم اكتشاف عودية في الرؤية @view العرض @display

en: -Select-
ar: -اختر-
