Views migration from Drupal 7 to Drupal 9 or Drupal 10 (1.2.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: core
lt: branduolys

en: Views
lt: Vaizdai

en: name
lt: vardas

en: description
lt: aprašymas

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-
