Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Views
lt: Vaizdai

en: or
lt: arba

en: About
lt: Apie

en: and
lt: ir

en: Dependencies
lt: Priklausomybės
