Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: or
ca: o

en: About
ca: Detalls

en: and
ca: i

en: of
ca: de

en: Dependencies
ca: Dependències

en: Exposed
ca: Exposat
