Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Views
hu: Nézetek

en: or
hu: vagy

en: About
hu: Leírás

en: 1 entry | @count entries
hu[0]: 1 bejegyzés
hu[1]: @count bejegyzés

en: and
hu: és

en: of
hu: /

en: Numbers
hu: Számok

en: Dependencies
hu: Függőségek

en: Exposed
hu: Felfedett
