Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
id: Opsi-opsi konfigurasi sudah disimpan.

en: Views
id: View

en: or
id: atau

en: About
id: Tentang

en: and
id: dan

en: of
id: dari

en: Dependencies
id: Dependensi

en: Exposed
id: Terekspos
