Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Views
pl: Widoki

en: or
pl: lub

en: About
pl: O stronie

en: and
pl: i

en: of
pl: z

en: Numbers
pl: Numery

en: Dependencies
pl: Zależności

en: Exposed
pl: Udostępniony
