Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Views
ru: Представление

en: or
ru: или

en: About
ru: Информация

en: 1 entry | @count entries
ru[0]: @count запись
ru[1]: @count записи
ru[2]: @count[2] записей

en: and
ru: и

en: of
ru: из

en: Numbers
ru: Число

en: Dependencies
ru: Зависимости

en: Exposed
ru: Раскрытый
