Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: About
vi: Giới thiệu

en: and
vi: và

en: of
vi: trên

en: Dependencies
vi: Phụ thuộc
