Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Views
ar: الرؤى

en: or
ar: أو

en: About
ar: حول

en: and
ar: و

en: Dependencies
ar: المتطلبات
