Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Views
fi: Näkymät

en: or
fi: tai

en: About
fi: Tietoja

en: and
fi: ja

en: of
fi: /

en: Dependencies
fi: Riippuvuudet

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille
