Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
gl: Gardáronse as opcións de configuración.

en: Views
gl: Vistas

en: or
gl: ou

en: About
gl: Información

en: and
gl: e

en: of
gl: de

en: Dependencies
gl: Dependencias

en: Exposed
gl: Exposto
