Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha7) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Views
hi: द्रश्य

en: or
hi: अथवा

en: About
hi: के बारे में

en: and
hi: और

en: Dependencies
hi: निर्भरता
