Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Views
oc: Vistas

en: or
oc: o

en: About
oc: A prepaus

en: and
oc: et

en: of
oc: sus

en: Numbers
oc: Nombres

en: Exposed
oc: Expausat
