Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha8) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: or
el: ή

en: About
el: Περί

en: and
el: και

en: of
el: από

en: Dependencies
el: Εξαρτήσεις
