Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha8) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Views
fa: نماها

en: or
fa: یا

en: About
fa: درباره

en: and
fa: و

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها
