Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
eu: Konfigurazio aukerak gorde dira.

en: Views
eu: Bistak

en: or
eu: edo

en: About
eu: (r)i buruz

en: and
eu: eta

en: Dependencies
eu: Menpekotasunak
