Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha9) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: The configuration options have been saved.
it: Le opzioni di configurazione sono state salvate.

en: Views
it: Viste

en: or
it: o

en: About
it: Informazioni

en: and
it: e

en: of
it: di

en: Numbers
it: Numeri

en: Dependencies
it: Dipendenze

en: Exposed
it: Esposto
