Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha9) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: or
my: သို့မဟုတ်

en: About
my: အကြောင်း

en: of
my: ၏

en: Dependencies
my: အမှီအခိုများ
