Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha9) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: The configuration options have been saved.
th: บันทึกการตั้งค่าแล้ว

en: Views
th: ดู

en: or
th: หรือ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: and
th: และ

en: of
th: ของ
