Views Natural Sort (8.x-2.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Views
nl: Overzichten

en: or
nl: of

en: About
nl: Over

en: 1 entry | @count entries
nl[0]: één inzending
nl[1]: %count inzendingen

en: and
nl: en

en: of
nl: van

en: Numbers
nl: Nummers

en: Dependencies
nl: Afhankelijkheden

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt
