Views Organization Chart (1.0.2) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: About
fr: À propos

en: Title field
fr: Champ titre

en: Wrapper class
fr: Classe de l'enveloppe (wrapper)
