Views Organization Chart (1.0.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ja: - なし -

en: Views
ja: ビュー

en: About
ja: アバウト

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: Wrapper class
ja: ラッパーのクラス
