Views Organization Chart (1.0.2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: About
nl: Over

en: Title field
nl: Titelveld

en: Parent field
nl: Bovenliggend veld

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: Name field
nl: Naamveld
