Views Organization Chart (1.0.4) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: About
fi: Tietoja

en: Title field
fi: Otsikkokenttä

en: Wrapper class
fi: Ympäröivän elementin luokka
