Views Organization Chart (1.0.4) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Views
uk: Види

en: About
uk: Про модуль

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки
