Views Organization Chart (1.0.5) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Views
de: Ansichten

en: About
de: Über

en: Title field
de: Titelfeld

en: Parent field
de: Übergeordnetes Feld

en: Wrapper class
de: Klasse für umgebende Elemente

en: Name field
de: Namensfeld
