Views Organization Chart (1.0.5) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: About
es: Acerca de

en: Title field
es: Campo de título

en: Wrapper class
es: Clase del envoltorio
