Views Organization Chart (1.0.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Views
gl: Vistas

en: About
gl: Información

en: Title field
gl: Campo de título

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
