Views Organization Chart (1.0.5) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: About
hu: Leírás

en: Title field
hu: Cím mező

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály
