Views Organization Chart (1.0.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: - None -
id: - Tiada -

en: Views
id: View

en: About
id: Tentang

en: Title field
id: Judul bidang

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus
