Views Organization Chart (1.0.5) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Views
it: Viste

en: About
it: Informazioni

en: Title field
it: Titolo del campo

en: Wrapper class
it: Classe wrapper
