Views Organization Chart (1.0.5) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: About
ru: Информация

en: Title field
ru: Поле "Заголовок"

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки
