Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Summary
bg: Обзор

en: Views
bg: Изгледи

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
