Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Go to previous page
de: Zur vorherigen Seite

en: Go to next page
de: Zur nächsten Seite

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: Views
de: Ansichten

en: Next page
de: Nächste Seite

en: Go to first page
de: Zur ersten Seite

en: Go to last page
de: Zur letzten Seite

en: Pagination
de: Seitennummerierung

en: Previous page
de: Vorherige Seite

en: Last page
de: Letzte Seite

en: First page
de: Erste Seite
