Views Pager Summary (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα
